Gwarantujemy, że przekażemy Wam całą nasza wiedzę niezbędną do zdania egzaminu, a przede wszystkim w przyszłości, do bezpiecznego prowadzenia auta. Zadowolenie kursanta oraz zdany egzamin to dla nas największa nagroda! A jeśli ktoś miał szczęście na egzaminie, a umiejętności małe to dzwońcie, pochowamy samochody ;))).


 

Słonia w cyrku nauczą tańczyć, my nauczymy Was jeździć!

Szkoła Jazdy „Prawko” powstała w 1989 roku początkowo pod nazwą „Szkolenie Kandydatów Na Kierowców”. Była to pierwsza szkoła założona przez kobietę w Polsce! Założycielem firmy była Halina Wiśniewska, wieloletni instruktor nauki jazdy. Od 2006 roku „Prawko” prowadzi córka Bogusława Kwiatkowska i tym samym podtrzymuje rodzinna tradycję (brak syna w rodzinie!).

Pierwszy kurs, który został zorganizowany przez nasza firmę kosztował 67 zł, a kandydaci na kierowców uczyli się jazdy samochodem marki Fiat 126p. Egzamin przeprowadzany był w Brzezinach. Obok siedział instruktor, a z tyłu jazdę oceniał egzaminator i na końcu wydawał „wyrok”. Z biegiem lat zarówno szkolenie, jak i egzaminy przybierały różne formy, zmieniały się auta do nauki jazdy, jak i samo miejsce szkolenia i zdawania.
 
Biuro Szkoły znajduje się w Brzezinach przy ul. Sienkiewicza 26a. Posiadamy bogato wyposażona salę wykładową oraz profesjonalny własny plac manewrowy (identyczny jak na egzaminie!).

O nas

NASZA HISTORIA

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY JAKA MOŻE BYĆ W BRZEZINACH !! SUPER ATMOSFERA, BEZ ŻADNEGO STRESU! POLECAM !! :)


Małgorzata

2012

Bardzo dobra szkoła,miła atmosfera i obszerna wiedza przekazywana kursantom.Polecam szkołę PRAWKO


Damian

2013

Polecam tę szkołę, sami profesjonaliści.


Agnieszka

2018

Profesjonalna nauka jazdy, miła atmosfera, motywacja.Szczerze polecam, nie będziecie żałować.Grzesiek

2014

Zdane za 1! Bardzo polecam 


Mateusz

2018

Najlepsza szkoła jazdy w łódzkim.Genialny instruktor który ma świetne podejście do kursantów.Jeszcze raz strasznie dziekujeee  :)


Danuta

2018

Profesjonalne podejście do kursanta, egzamin państwowy zdany za pierwszym razem.
Sebastian

2019

KONTAKT

Najlepsza szkoła jazdy w Brzezinach. Gorąco polecam szkołe.

Sławomir

2018

DOŁĄCZ DO NAS

OFERTA

KONTAKT

O NAS

STRONA GŁÓWNA

O EGZAMINIE

Znajdź nas na